Sapo ka lindur, Aferdia e Jakub e qesin djalin për të shëtitur

Shpërndaje

Afërdita Dreshaj dokumenton shëtitjen e parë të Sky Blue së bashku me Jakub.

Këngëtarja e njohur është bërë nënë së fundmi.

Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një djalë, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri të ditur vet ajo duke postuar një fotografi, ku shihet në minutat e parë pas lindjes, bashkë me bashkëshorten dhe foshnjën e tyre.

Ndërsa tani që djali i çifti i ka bërë disa ditë jetë ai sot pati shëtitjen e tij të parë me prindërit dhe këtë gjë e dokumentoi ajo me disa pamje.

Më vonë ajo ndau edhe pamje të saj me foshnjën e vogël në krah teksa ai po flinte.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip