Shkurte Fejza publikon këngën “Shqipëria bahçe e Zotit”

Shpërndaje

“Shqipëria bahçe e Zotit”, kënga e re e Shkurte Fejzës.

Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohr shqiptare, Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Shqipëria bahçe e Zotit”, quhet kënga e re nga artistja e dashur e publikut.

Tekstin e shkroi Naim Gjoshi dhe Shkurte Fejza ndërsa Mmuzika dhe orkestracioni nga Naim Gjoshi.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip