SHOWBIZ

Blerona me poza provokuese para pasqyrës, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Blerona Zeqiri është një moderatore shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e televizionit në moshë të re dhe qysh nga fillimi u bë tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Blerona është shuëm e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri t’i humbë kilogramët e tepërt.

Tani Blerona shfaqet përherë e më tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse e veshja e saj plot stil është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Blerona Zeqiri është një moderatore shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e televizionit në moshë të re dhe qysh nga fillimi u bë tejet e përfolur, përcjell KosovaToday.

Blerona është shuëm e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri t’i humbë kilogramët e tepërt.

Tani Blerona shfaqet përherë e më tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse e veshja e saj plot stil është ajo që mori gjithë vëmendjen. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top