SHOWBIZ

Burri milioner, shikoni çfarë dhurate i ka bërë Adelinës pë Shën Valentin

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ai ka publikuar një foto me të cilën tregon se për Shën Valentin burri i ka bërë dhuratë një buqetë gjigante me lule./ORAinfo/

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell KosovaToday.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ai ka publikuar një foto me të cilën tregon se për Shën Valentin burri i ka bërë dhuratë një buqetë gjigante me lule. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top