SHOWBIZ

E papritur, pas ndarjës së bujshme ribashkohet çifti i njohur i showbizit

Modelja e mirënjohur, Bella Hadid dhe superylli The Weeknd, janë duke kaluar kohë së bashku.

Fituesi i Grammyt u shfaq në ditëlindjen e 23-të të saj.

Të enjten, Bella e festoi ditëlindjen në Neë York me shoqërinë dhe familjen e saj, përfshirë Yolanda Hadid, Gigi Hadid, Anëar Hadid dhe e dashura e tij, këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, transmeton rtv21.tv

Në festën e ditëlindjes ishte i pranishëm ish-i dashuri i saj, The Weeknd.

Një burim konfirmoi për E!Neës se ata ishin bashkë në L’Avenue dhe se pastaj u larguan bashkë për në apartamentin e tyre.
Ky burim tha se ata dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Ata u ndanë në muajin gusht dhe siç u raportua në mediat e huaja, distanca çoi në ndarjen e tyre.

Modelja e mirënjohur, Bella Hadid dhe superylli The Weeknd, janë duke kaluar kohë së bashku.

Fituesi i Grammyt u shfaq në ditëlindjen e 23-të të saj.

Të enjten, Bella e festoi ditëlindjen në Neë York me shoqërinë dhe familjen e saj, përfshirë Yolanda Hadid, Gigi Hadid, Anëar Hadid dhe e dashura e tij, këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, transmeton rtv21.tv

Në festën e ditëlindjes ishte i pranishëm ish-i dashuri i saj, The Weeknd.

Një burim konfirmoi për E!Neës se ata ishin bashkë në L’Avenue dhe se pastaj u larguan bashkë për në apartamentin e tyre.
Ky burim tha se ata dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Ata u ndanë në muajin gusht dhe siç u raportua në mediat e huaja, distanca çoi në ndarjen e tyre.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top