SHOWBIZ

Graniti publikon foton me të ëmbel me vajzën e tij, kaq bukur janë kombinuar në veshje

Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, para pak muajve janë bërë prindër të një vajze.

Çifti duket se po e shijojnë shumë këtë kohë me vajzën e tyre, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale ku tregojnë sa prindër të përkushtuar janë.

Së fundi, Graniti ka publikuar disa foto ku shihet se bashku me vajzën e tij.

Të veshur me shumë shije, Graniti dhe vajza e tij shfaqen në disponim të mirë pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, para pak muajve janë bërë prindër të një vajze.

Çifti duket se po e shijojnë shumë këtë kohë me vajzën e tyre, përcjell KosovaToday.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale ku tregojnë sa prindër të përkushtuar janë.

Së fundi, Graniti ka publikuar disa foto ku shihet se bashku me vajzën e tij.

Të veshur me shumë shije, Graniti dhe vajza e tij shfaqen në disponim të mirë pranë njëri-tjetrit. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top