Jo në Kosovë, Nora tregon vendin në të cilin e festoi Bajramin

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se Bajramit e priti në pushime./ORAinfo/