Kunata e Leartës bën ndëryrje në fytyrë, nuk do ta njihni në pamjen e re

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo se fundmi duket se ka bërë operacione plastike, duke zvogëluar hundën dhe fryrë buzët.

Kjo verohet në imazhin e publikuar nga vet ajo.

Kaq joshe ajo po duket në pamjen e re. /ORAinfo/

Para ndërhyrjes…

Pas ndërhyrjes…