SHOWBIZ

Më në fund reagon Morena pas publikimit të bisedave, flet për lokacionin

Mbrëmë Morenës ia janë publikuar disa audio-incizime, ku dëgjohen bisedat me të dashurin e saj.

Nga bisedat kuptohet se ai ishte një burrë i martuar dhe kishe fëmijë, shkruan ORAinfo.

Të shara, fyerje e kërcime të shumta, ishin ato ҫfarë mund të dëgjoheshin në këto audio-incizime.

Në një moment, Morena shkon aq larg sa kërcënon se do t’ia marrë vetës jetën dhe do t’ia hedh fajin personit në fjalë, shkruan ORAinfo.

Duket se ishte vetura Bentley, fillimi i këtyre telasheve për Morenën.

Megjithatë, Morena në rrjetet sociale sonte reagoi për herë të parë, duke ironizuar me ҫështjen e ‘lokacionit’.

Shikoni më poshtë reagimin e Morena Tarakut./ORAinfo/

Mbrëmë Morenës ia janë publikuar disa audio-incizime, ku dëgjohen bisedat me të dashurin e saj.

Nga bisedat kuptohet se ai ishte një burrë i martuar dhe kishe fëmijë, shkruan KosovaToday.

Të shara, fyerje e kërcime të shumta, ishin ato ҫfarë mund të dëgjoheshin në këto audio-incizime.

Në një moment, Morena shkon aq larg sa kërcënon se do t’ia marrë vetës jetën dhe do t’ia hedh fajin personit në fjalë, shkruan KosovaToday.

Duket se ishte vetura Bentley, fillimi i këtyre telasheve për Morenën.

Megjithatë, Morena në rrjetet sociale sonte reagoi për herë të parë, duke ironizuar me ҫështjen e ‘lokacionit’.

Shikoni më poshtë reagimin e Morena Tarakut. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top