Miriami fillon pushimet, publikon një pamje përrallore nga atje

Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një çift tejet i pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Çifti janë tejet të përfolur sidomos për jetën e tyre private.

Duket se tashmë kanë filluar pushimet, nga ku Miriami ka publikuar një foto shumë të bukur./ORAinfo/