Nga Peja, Elita dhe Gjiko ua urojnë Bajramin me këtë imazh

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Çifti janë tejet aktivë me postime në rrjete sociale nga përditshmëria e tyre.

Sot, ata kanë shkuar në Pejë për ta festuar Bajramin.

E përmes një imazhi, ata kanë uruar ndjekësit e tyre./ORAinfo/