SHOWBIZ

Nusja e Labit ka dalur me shoqe, pamja e saj befasoi të gjithë me pamjen

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sonte ajo ka dalur me shoqe dhe po duket shumë e thjeshtë./ORAinfo/

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan KosovaToday.

Qëndresa është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sonte ajo ka dalur me shoqe dhe po duket shumë e thjeshtë. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top