SHOWBIZ

Pak muaj pas lindjes, Genta Cana ka përfunduar në këtë gjendje

Genta Cana është një prej moderatoreve shumë të njohura shqiptare.

Ajo në prill të vitit të kaluar është martuar me Nol Fetoshin, duke organizuar një dasmë mbrëslënëse me shumë të afërm, miqë e kolegë të ftuar.

E pas tre muajve martesë, Genta dhe Noli u bënë prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Natyrisht që pas lindjes për femrat një prej preukopimeve është edhe kujdesi për linjat e trupit, thuajse asnjëfemër nuk e do peshën e fituar gjatë shtatëzënisë.

Edhe Genta ka treguar shumë kujdes për linjat trupore, i janë nevojitur pak muaj të duket sikur të mos kishte lindur fare.

Në nëj foto të publikuar se fundmi, trupi i Gentës po duket në super formë.
/ORAinfo/

Genta Cana është një prej moderatoreve shumë të njohura shqiptare.

Ajo në prill të vitit të kaluar është martuar me Nol Fetoshin, duke organizuar një dasmë mbrëslënëse me shumë të afërm, miqë e kolegë të ftuar.

E pas tre muajve martesë, Genta dhe Noli u bënë prindër për herë të parë, shkruan KosovaToday.

Natyrisht që pas lindjes për femrat një prej preukopimeve është edhe kujdesi për linjat e trupit, thuajse asnjëfemër nuk e do peshën e fituar gjatë shtatëzënisë.

Edhe Genta ka treguar shumë kujdes për linjat trupore, i janë nevojitur pak muaj të duket sikur të mos kishte lindur fare.

Në nëj foto të publikuar se fundmi, trupi i Gentës po duket në super formë.
/KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top