“Paloma” kështu duket pas 18 vitesh

Ju kujtohet “Paloma”? Shihni si duket ajo pas 18 vitesh.

Kanë kaluar mbi 18 vite që është transmetuar telenovela “Cuando seas mía” (Kur të jesh e imja). Një serial që ka bërë për vete gjithë publikun shqiptar në vitin 2002.Silvia Navarro është aktorja që spikati në rolin e Palomës, një vajzë kryeneçe, por me zemër të madhe e shpirt të bardhë.

Janë të paktë ata që kanë harruar “Palomën” dhe të gjithë janë kuriozë të dinë si duket pas 18 vitesh.

Tani ajo është 41 vjeç dhe kohët e fundit është shfaqur në një film në Netflix “Dad wanted”.Më poshtë keni disa foto, ku tregojnë si duket aktorja e famshme pas kaq shumë vitesh. /tvklan