SHOWBIZ

Pas serialit, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Fazileti

Nazan Kesal është padyshim një prej aktoreve më të suksesshme të kinematografisë turke.

Është roli i ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri të njohur si në publikun turk ashtu edhe të huaj, përcjell ORAinfo.

Fazileti është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Pas përfundimit të serialit duket se Fazileti ka ndryshuar shumë dhe po shfaqet shumë e lodhur./ORAinfo/

Nazan Kesal është padyshim një prej aktoreve më të suksesshme të kinematografisë turke.

Është roli i ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri të njohur si në publikun turk ashtu edhe të huaj, përcjell KosovaToday.

Fazileti është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Pas përfundimit të serialit duket se Fazileti ka ndryshuar shumë dhe po shfaqet shumë e lodhur. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top