SHOWBIZ

Për Shën Valentin, Albani me surprizën më të bukur për Miriamin

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një prej çifteve më të dashura për publikun.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën private ku tani po jetojnë të lumtur me dy fëmijët e tyre, përcjell ORAinfo.

Albani nuk heziton të tregojë sa romantik është.

Sot, për Shën Valentin ai ka publikuar një këngë të re kushtuar dashurisë./ORAinfo/

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një prej çifteve më të dashura për publikun.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën private ku tani po jetojnë të lumtur me dy fëmijët e tyre, përcjell KosovaToday.

Albani nuk heziton të tregojë sa romantik është.

Sot, për Shën Valentin ai ka publikuar një këngë të re kushtuar dashurisë. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top