SHOWBIZ

Publikohen pamje, ja si e ka dekoruar shtëpinë Leonita për ardhjen e vajzës

Leonita publikon pamje nga dekorimi i shtëpisë.

Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita Lekaj para një jave janë bërë prindër për herë të parë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë moment çifti e kanë pritur me pa durim, sidomos ardhja e vajzës në shtëpi ka qenë një ndër emocionet më të mëdha për Granitin dhe Leonitën.

Për këtë ditë të madhe, Leonita ka dekoruar hapësirën e shtëpise më një pamje mbrësëlnëse.

Të gjitha dekorët ajo ka zgjedhur ekstra me ngjyrë të pembe që i përket nuancës së vajzava.

Këto janë imazhet që ka postuar Leonita në llogarinë e saj private.

Leonita publikon pamje nga dekorimi i shtëpisë.

Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita Lekaj para një jave janë bërë prindër për herë të parë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë moment çifti e kanë pritur me pa durim, sidomos ardhja e vajzës në shtëpi ka qenë një ndër emocionet më të mëdha për Granitin dhe Leonitën.

Për këtë ditë të madhe, Leonita ka dekoruar hapësirën e shtëpise më një pamje mbrësëlnëse.

Të gjitha dekorët ajo ka zgjedhur ekstra me ngjyrë të pembe që i përket nuancës së vajzava.

Këto janë imazhet që ka postuar Leonita në llogarinë e saj private.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top