SHOWBIZ

Pulikohet kënga e re e Xhensiles, kaq të bukur nuk e kemi parë kurrë

“Paris”, është kënga e re e Xhensilës.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj publikoi këngën e re me titull “Paris”.

Për tekstin dhe muzikën u përkujdes Pirro Çako, ndërsa për videoklipin Eduart Grishaj, transmeton rtv21.tv

Projekti u xhirua në kryeqytetin francez.

Xhensila vjen shumë tërheqëse dhe duket se iu ka përshtatur shumë bukur klipit të këngës.

“Paris”, është kënga e re e Xhensilës.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj publikoi këngën e re me titull “Paris”.

Për tekstin dhe muzikën u përkujdes Pirro Çako, ndërsa për videoklipin Eduart Grishaj, transmeton rtv21.tv

Projekti u xhirua në kryeqytetin francez.

Xhensila vjen shumë tërheqëse dhe duket se iu ka përshtatur shumë bukur klipit të këngës.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top