Qëndresa, Labi dhe vajza urojnë Bajramin përmes një fotografie shumë të bukur familjare

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes një fotografie të bukur, ata kanë uruar festën e Bajramit./ORAinfo/