SHOWBIZ

Sasa sapo doli nga grimerja, do t’ju lë ‘gojëhapur’ me pamjen

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë.

Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që e bëri shumë të dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, Sasa posedon shumë ndjekës në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se grimerja e ka bërë të duket si ‘kukull’ dhe me këtë pamje i ka lënë ‘gojëhapur’ ndjekësit./ORAinfo/

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë.

Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që e bëri shumë të dashur për publikun, përcjell KosovaToday.

Duke qenë shumë e pëlqyer, Sasa posedon shumë ndjekës në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se grimerja e ka bërë të duket si ‘kukull’ dhe me këtë pamje i ka lënë ‘gojëhapur’ ndjekësit. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top