SHOWBIZ

Së shpejti do të bëhen prindër, Yllka me burrin e saj publikojnë foton më të ëmbël

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Është fjala për Yllka Kuçin që tash e disa vite është pjesë e pandashme e muzikës kosovare, përcjell ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Ajo është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

Sot, ajo ka publikuar një set fotografik bashkë me burrin e saj, e që të dy shfaqen tejet të lumtur./ORAinfo/

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Është fjala për Yllka Kuçin që tash e disa vite është pjesë e pandashme e muzikës kosovare, përcjell KosovaToday.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Ajo është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

Sot, ajo ka publikuar një set fotografik bashkë me burrin e saj, e që të dy shfaqen tejet të lumtur. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top