SHOWBIZ

Sellma mahnitë me këtë grim, sfidon edhe këngëtaret e njohura

Është ndër grimeret me të njohura në vend.

Ajo prej vitesh njihet si një prej grimereve më të mira shqiptare, por jo vetëm.

Në duart e Sellma Kasumoviqit kanë kaluar pothuajse të gjitha femrat e estradës sonë, dhe po ashtu emra me famë botërore.

Ndërsa, krahas përkujdesjes për pamjen e yjeve, make-up, artistja rëndësi të veçantë i kushton edhe paraqitjes së saj, teksa vjen përherë atraktive.

E tillë erdhi edhe në disa imazhe të publikuara së fundi në llogarinë e saj Instagramit, e që dukej më ndryshe.

Sellma dukej e bukur, unike dhe joshëse me grim më të theksuar se zakonisht, e që ia vinte në pah vijat e bukura të fytyrës.

Është ndër grimeret me të njohura në vend.

Ajo prej vitesh njihet si një prej grimereve më të mira shqiptare, por jo vetëm.

Në duart e Sellma Kasumoviqit kanë kaluar pothuajse të gjitha femrat e estradës sonë, dhe po ashtu emra me famë botërore.

Ndërsa, krahas përkujdesjes për pamjen e yjeve, make-up, artistja rëndësi të veçantë i kushton edhe paraqitjes së saj, teksa vjen përherë atraktive.

E tillë erdhi edhe në disa imazhe të publikuara së fundi në llogarinë e saj Instagramit, e që dukej më ndryshe.

Sellma dukej e bukur, unike dhe joshëse me grim më të theksuar se zakonisht, e që ia vinte në pah vijat e bukura të fytyrës.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top