SHOWBIZ

Shyhretja publikon foto me burrin, por gjendja e saj befasoi të gjithë

Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë dhe publikut.

Përveç për karrierën e saj muzikore, Shyhretja është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ajo është parë në një foto me burrin e saj, ku po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë dhe publikut.

Përveç për karrierën e saj muzikore, Shyhretja është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan KosovaToday.

Shyhretja është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ajo është parë në një foto me burrin e saj, ku po duket paksa e lodhur. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top