SHOWBIZ

Si asnjëherë me parë, frizeri i njohur transformon Dua Lipën

Duke përdorur grimin e rregullt dhe aftësitë e tij të mahnitshme, James Charles është bërë i famshëm me video të grimit në Youtube.

James javën e kaluar tregoi se është transformuar në yllin e muzikës Dua Lipa. Rezultatet e këtij grimi janë të çuditshme.

Procesin e maskimit, James e ka bërë publike përmes një videos së publikuar para katër dite në Youtube, e cila deri tani numëron mbi 1 milionë klikime në Youtube.

Duke përdorur grimin e rregullt dhe aftësitë e tij të mahnitshme, James Charles është bërë i famshëm me video të grimit në Youtube.

James javën e kaluar tregoi se është transformuar në yllin e muzikës Dua Lipa. Rezultatet e këtij grimi janë të çuditshme.

Procesin e maskimit, James e ka bërë publike përmes një videos së publikuar para katër dite në Youtube, e cila deri tani numëron mbi 1 milionë klikime në Youtube.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top