SHOWBIZ

“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit.

“Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell ORAinfo.

Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën e tyre të përbashkësht për fansat.

Këtu mund ta ndiqni këngën./ORAinfo/

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit.

“Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell KosovaToday.

Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën e tyre të përbashkësht për fansat.

Këtu mund ta ndiqni këngën. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top