SHOWBIZ

Takohen aktorët e serialit ‘Mos ma lësho dorën’, shikoni si po duken

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po vazhdon të jetë një produkt shumë i suksesshëm i kinematografisë turke.

Ai po transmetohet edhe në publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Tani aktorët kanë përfunduar xhirimet dhe serialit i ka ardhur fundi.

E pas përfundimit të serialit janë takuar disa nga aktorët e këtij seriali.

Të gjithë duket se kanë filluar të ndryshojnë në pamje./ORAinfo/

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po vazhdon të jetë një produkt shumë i suksesshëm i kinematografisë turke.

Ai po transmetohet edhe në publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell KosovaToday.

Tani aktorët kanë përfunduar xhirimet dhe serialit i ka ardhur fundi.

E pas përfundimit të serialit janë takuar disa nga aktorët e këtij seriali.

Të gjithë duket se kanë filluar të ndryshojnë në pamje. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top