SHOWBIZ

Tayna vesh fustan të kuq, iu lë pa fjalë me bukurinë e saj

Tayna padyshim është këngëtarja më e përfolur.

Artistja tash e sa ditë njoftoi se do të sjellë një videoprojekt të ri muzikor dhe vazhdimisht po sjellë imazhe se si do të duket ajo në videoklip.

Vëmendje të madhe mori edhe me një fustan të kuq, i cili po ia vë në pah linjat perfekte trupore.

Ngjyra e kuqe po i ngjan shumë asaj.

Tayna padyshim është këngëtarja më e përfolur.

Artistja tash e sa ditë njoftoi se do të sjellë një videoprojekt të ri muzikor dhe vazhdimisht po sjellë imazhe se si do të duket ajo në videoklip.

Vëmendje të madhe mori edhe me një fustan të kuq, i cili po ia vë në pah linjat perfekte trupore.

Ngjyra e kuqe po i ngjan shumë asaj.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top