‘Shpërthen’ Antonela, thotë se Atdheu e puthi me zor

Shpërndaje

Antonela sherr në studio thotë se Atdheu e puthi me zor.

Në puntatën e sotme në Përputhen, i ridiskutua çështja mes Antonelës dhe Atdheut, dhe puthjes së tyre jashtë emisionit.

Antonela sot tha se ishte Atdheu ai që e puthi me zorr në makinën e tij.

“Ai më puthi me zorr, dhe unë i thashë për çfarë e bën këtë, dhe ai tha s’ma ha pika pikaa. Madje ai donte edhe më shumë por isha unë ajo që e refuzova,” tha Antonela.

Ndërkohë Atdheu e kundërshtoi menjëherë duke e quajtur aktore.

“O Atdhe zhgarravina, mos gënje sepse e dimë shumë mirë të dy se çfarë ndodhi,” tha Antonela.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip