Shyhretja rregullon flokët e bëhet si ‘kukull’ për ditëlindjen e nënës

Shyhretja rregullohet në mënyrën më të mirë për ditëlindjen e nënës.

Shyhrete Behluli gjithmonë duket bukur, dhe nuk ua lëshon rrugën vajzave të reja.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar momente nga jeta e saj, ku shfaq lumturinë që përjeton, shkruan Kosovarja.

Sot, bashkë me personin më të rëndësishëm, nënën e saj këngëtarja ka shkruar fjalët më të mira.

Por, vëmendje merr edhe vet Shyhretja me rregullimin perfekt që ka bërë.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip