S’ka ku shkon me bukur, kaq bukur po i rri fustani i bardhë Bleronës

Shpërndaje

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun kosovar.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Blerona është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet shumë joshëse. E veshur ngushtë dhe krejt bardh, Blerona po shkëlqen në këtë imazh. /ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip