Soni Malaj e Flori Mumajesi sërish bashkë?

Ribashkohen Flori Mumajesi dhe Soni Malaj?

Duket se ka filluar të përmirësohet raporti mes tyre.

Dyshja kishin qenë në lidhje dashurie prej vitesh mirëpo raportet e tyre ishin zbehur duke i dhënë fund romancës.

Pas shumë vitesh, Soni dhe Flori Mumajesi do të shfaqen së bashku.

Duke u publikuar lista e këngëtarëve që do të marrin pjesë në “Kënga magjike 2021”, në skenë do të shohim Sonin dhe Florin.

Është muzika ajo që i ka lidhur, dhe po i ‘ribashkon sërish’.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip