Sot është ndër artistet më të dashura – A dini kush është vajza në foto?

Shpërndaje

Cila artiste e njohur është kjo?

Ajo është ndër emrat e njohur të showbizit shqiptar, e cila me stilin dhe zërin e veçantë ka arritur të fitojë zemrën e publikut.

Fjala është për aktoren dhe këngëtaren e dashur nga publiku, Ryva Kajtazin, e cila shquhet edhe për stilin e veçantë. Ryvën e sotme jeni mësuar ta shihni përmes projekteve të ndryshme muzikore, si dhe paraqitjeve televizive, por a e keni idenë se si dukej ajo para 19 vitesh?

Nga një imazh i publikuar së fundmi në instastory, krahasuar me sot, artistja shihet se atëherë ishte më e dobët në peshë dhe me stil më ndryshe se sa që ka sot, shkruan rtv21.tv

Sa i përket karrierës muzikore, ka kohë që Ryva nuk ka publikuar ndonjë projekt. Ndërsa, sa i përket jetës private, ajo është e martuar dhe është nënë e dy fëmijëve.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip