SPORT

Agjenti i njohur arrin në “Casa Milan”, ia ofron rossonerëve yllin e madh

Sipas burimeve të Calciomercato.com, agjenti Sacha Empacher ishte i pranishëm sot në Casa Milan për të folur për Ozan Kabak, siç bëri ai këtë verë të kaluar.

Sidoqoftë, marrëveshja nuk u materializua kurrë më pas dhe mbrojtësi u transferua në Schalke, përcjell ORAinfo.

Që nga atëherë, megjithëkëtë, mbrojtësi turk ka luajtur vetëm 12 minuta për skuadrën gjermane, duke arritur 15 milion euro nga Stuttgart. Sigurisht, kjo nuk është e mjaftueshme për një futbollist, kjo është arsyeja pse ai edhe një herë iu është propozuar kuqezinjve./ORAinfo/

Sipas burimeve të Calciomercato.com, agjenti Sacha Empacher ishte i pranishëm sot në Casa Milan për të folur për Ozan Kabak, siç bëri ai këtë verë të kaluar.

Sidoqoftë, marrëveshja nuk u materializua kurrë më pas dhe mbrojtësi u transferua në Schalke, përcjell KosovaToday.

Që nga atëherë, megjithëkëtë, mbrojtësi turk ka luajtur vetëm 12 minuta për skuadrën gjermane, duke arritur 15 milion euro nga Stuttgart. Sigurisht, kjo nuk është e mjaftueshme për një futbollist, kjo është arsyeja pse ai edhe një herë iu është propozuar kuqezinjve./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top