SPORT

Barça nuk ndalet, po e rrëmben sulmuesin 20 vjeçar

Arsenali kishte shpresuar të rikthejë Donyell Malen në Emirates, por Barcelona është bashkuar në garë për ta transferuar atë, thotë Mirror.

Sulmuesi 20-vjeçar holandez u transferua në PSV nga Arsenali dy vjet më parë në një përpjekje për të fituar kohë të rregullt të lojës, dhe depërtoi në ekipin e parë në stilin e shkëlqyeshëm, përcjell ORAinfo.

Këtë sezon, ai tashmë ka 16 gola dhe gjashtë asistime nga vetëm 18 paraqitje në të gjitha garat./ORAinfo/

Arsenali kishte shpresuar të rikthejë Donyell Malen në Emirates, por Barcelona është bashkuar në garë për ta transferuar atë, thotë Mirror.

Sulmuesi 20-vjeçar holandez u transferua në PSV nga Arsenali dy vjet më parë në një përpjekje për të fituar kohë të rregullt të lojës, dhe depërtoi në ekipin e parë në stilin e shkëlqyeshëm, përcjell KosovaToday.

Këtë sezon, ai tashmë ka 16 gola dhe gjashtë asistime nga vetëm 18 paraqitje në të gjitha garat./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top