SPORT

Berbatov i bën thirrje United: Transferojeni këtë futbollist

Dimitar Berbatov beson se ish-klubi i tij, Manchester United duhet të përpiqet të nënshkruajë sulmuesin e Real Madridit, Gareth Bale.

Në fillim të kësaj jave, El Mundo Deportivo nënvizon raportet që Jonathan Barnett ka lëvizur disponibilitetin e klientit të tij në një sërë klubesh, sepse dëshiron të largohet nga kryeqytetit Spanjoll, përcjell ORAinfo.

Kjo vijon nga raportet në fillim të kësaj jave që tregon se Uellsiani është i zemëruar me situatën ku e gjen veten dhe tani është gati të dalë nga klubi./ORAinfo/

Dimitar Berbatov beson se ish-klubi i tij, Manchester United duhet të përpiqet të nënshkruajë sulmuesin e Real Madridit, Gareth Bale.

Në fillim të kësaj jave, El Mundo Deportivo nënvizon raportet që Jonathan Barnett ka lëvizur disponibilitetin e klientit të tij në një sërë klubesh, sepse dëshiron të largohet nga kryeqytetit Spanjoll, përcjell KosovaToday.

Kjo vijon nga raportet në fillim të kësaj jave që tregon se Uellsiani është i zemëruar me situatën ku e gjen veten dhe tani është gati të dalë nga klubi./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top