SPORT

Çka po ndodh me De Vrij, i paprekshëm tek Inter, por fantazmë te Holanda

Rasti i çuditshëm i De Vrij.

Ylli i Interit Stefan de Vrij është i pakënaqur me mosaktivizimin e tij në kombëtaren holandeze, megjithëse ka shkëlqyer me zikaltrit.

Holandezi iu bashkua Interit nga Lazio në verën e 2018 dhe ka qenë një lojtar kyç këtë sezon nën drejtimin e Antonio Conte-s.

Megjithatë, te Holanda De Vrij ka qëndruar në stol katër ndeshjet e fundit, ndërsa pesë ndeshje më përpara ka qenë i dëmtuar. De Ligt dhe Van Dijk aktualisht janë dy qendërmbrojtësit e Tulipanëve.

Conte e sheh De Vrij si pjesë të paprekshme të projektit të tij dhe ka refuzuar kërkesën e Barcelonës për ta blerë qendërmbrojtësin gjatë merkatos së verës. /Telesport/

Rasti i çuditshëm i De Vrij.

Ylli i Interit Stefan de Vrij është i pakënaqur me mosaktivizimin e tij në kombëtaren holandeze, megjithëse ka shkëlqyer me zikaltrit.

Holandezi iu bashkua Interit nga Lazio në verën e 2018 dhe ka qenë një lojtar kyç këtë sezon nën drejtimin e Antonio Conte-s.

Megjithatë, te Holanda De Vrij ka qëndruar në stol katër ndeshjet e fundit, ndërsa pesë ndeshje më përpara ka qenë i dëmtuar. De Ligt dhe Van Dijk aktualisht janë dy qendërmbrojtësit e Tulipanëve.

Conte e sheh De Vrij si pjesë të paprekshme të projektit të tij dhe ka refuzuar kërkesën e Barcelonës për ta blerë qendërmbrojtësin gjatë merkatos së verës. /Telesport/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top