SPORT

Dështon transferimi i yllit të madh te Milan

Milan e ka ndërmend të përforcohet me lojtarë të rinj.

Sipas asaj që është raportuar nga Tuttosport, AC Milan mbetet i interesuar për yllin e Tottenham Hotspur, Serge Aurier, përcjell ORAinfo.

Përkundër kësaj, megjithatë, Spurs thuhet se e konsiderojnë lojtarin të pakthyeshëm dhe për këtë arsye ai duket i vendosur të mbetet në Angli për momentin./ORAinfo/

Milan e ka ndërmend të përforcohet me lojtarë të rinj.

Sipas asaj që është raportuar nga Tuttosport, AC Milan mbetet i interesuar për yllin e Tottenham Hotspur, Serge Aurier, përcjell KosovaToday.

Përkundër kësaj, megjithatë, Spurs thuhet se e konsiderojnë lojtarin të pakthyeshëm dhe për këtë arsye ai duket i vendosur të mbetet në Angli për momentin./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top