SPORT

Guardiola nuk lëshon pe, e do yllin 50 milionësh

Manchester City, është bërë skuadra e fundit që i është bashkuar garës për sulmuesin e Red Bull Salzburgut, Erling Haaland, zbulon The Sun.

I riu ka startuar në Ligën e Kampionëve këtë sezon dhe mund të ndiqte gjurmët e babait të tij, Alf Inge, duke përfaqësuar ekipin e City-t.

Sidoqoftë, ka një numër i klubeve të tjerë që mbajnë shumë vëmendje zhvillimin e tij, me pëlqimet e Manchester United dhe Juventus gjithashtu thanë se po bëjnë zhurmë për lëvizjen e tij./ORAinfo/

Manchester City, është bërë skuadra e fundit që i është bashkuar garës për sulmuesin e Red Bull Salzburgut, Erling Haaland, zbulon The Sun.

I riu ka startuar në Ligën e Kampionëve këtë sezon dhe mund të ndiqte gjurmët e babait të tij, Alf Inge, duke përfaqësuar ekipin e City-t.

Sidoqoftë, ka një numër i klubeve të tjerë që mbajnë shumë vëmendje zhvillimin e tij, me pëlqimet e Manchester United dhe Juventus gjithashtu thanë se po bëjnë zhurmë për lëvizjen e tij./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top