SPORT

Ja sa para fitoi nëna e Rabiot nga Juventus

Rabiot u transferua falas nga PSG, por që Juve e pagoi nënën e tij plotë 1 milion euro.

Ka dalë që Juventus pagoi 1.4 milion euro në komision nënën e Adrien Rabiot, i cili shërben edhe si agjent i tij, pasi ai u transferua në një transferim të lirë nga PSG te Bianconeri gjatë verës, përcjell ORAinfo.

Juventus kishte konkurrencë për nënshkrimin e Rabiot, por 1,4 milion euro nuk është asgjë krahasuar me 3.6 milionët e paguara për agjentin e Aaron Ramsey dhe 16 milionët e paguara për agjentin e Emre Can gjatë një viti më parë./ORAinfo/

Rabiot u transferua falas nga PSG, por që Juve e pagoi nënën e tij plotë 1 milion euro.

Ka dalë që Juventus pagoi 1.4 milion euro në komision nënën e Adrien Rabiot, i cili shërben edhe si agjent i tij, pasi ai u transferua në një transferim të lirë nga PSG te Bianconeri gjatë verës, përcjell KosovaToday.

Juventus kishte konkurrencë për nënshkrimin e Rabiot, por 1,4 milion euro nuk është asgjë krahasuar me 3.6 milionët e paguara për agjentin e Aaron Ramsey dhe 16 milionët e paguara për agjentin e Emre Can gjatë një viti më parë./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top