SPORT

Lajm i madh, Inter arrin marrëveshje me sulmuesin e njohur

Interi po kërkon një sulmues të ri në janar, me një marrëveshje verbale që po arrihet tashmë me një veteranin e Premier League, Olivier Giroud.

Nerazzurri, i udhëhequr nga ish-trajneri i Chelsea dhe Juventus, Antonio Conte, po kërkojnë të garojnë me Bianconeri për titullin e ligës këtë sezon, me boshllëqet në skuadrën e vendosur për t’u mbushur në dritaren e ardhshme të transferimit të janarit,përcjell ORAinfo.

Raporti detajon se si pala milaneze ka arritur një marrëveshje me 33-vjeçarin francez Olivier Giroud./ORAinfo/

Interi po kërkon një sulmues të ri në janar, me një marrëveshje verbale që po arrihet tashmë me një veteranin e Premier League, Olivier Giroud.

Nerazzurri, i udhëhequr nga ish-trajneri i Chelsea dhe Juventus, Antonio Conte, po kërkojnë të garojnë me Bianconeri për titullin e ligës këtë sezon, me boshllëqet në skuadrën e vendosur për t’u mbushur në dritaren e ardhshme të transferimit të janarit,përcjell KosovaToday.

Raporti detajon se si pala milaneze ka arritur një marrëveshje me 33-vjeçarin francez Olivier Giroud./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top