SPORT

Lajm i mirë për Milanin, rikthehet në fushë super lojtari

Pasi ishte në skenë për një kohë shumë të gjatë, Mattia Caldara është rikthyer më në fund në stërvitje me pjesën tjetër të shokëve të tij të skuadrës.

Kjo u zbulua nga llogaria e tij në rrjetin social e Milanit, pasi ata publikuan disa foto të seancës së parë të trainimit të Stefano Pioli si menaxher i Rossoneri, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi ishte i pranishëm dhe mori pjesë në seancën e plotë, që është një lajm i shkëlqyeshëm për palën e San Siros.

Siç raporton MilanNews, plani është që të rikuperohet plotësisht dhe do të jetë gati për të luajtur deri në fund të tetorit, do të thotë se ai mund të marrë disa minuta kundër SPAL-it sa më shpejt. /ORAinfo/

Pasi ishte në skenë për një kohë shumë të gjatë, Mattia Caldara është rikthyer më në fund në stërvitje me pjesën tjetër të shokëve të tij të skuadrës.

Kjo u zbulua nga llogaria e tij në rrjetin social e Milanit, pasi ata publikuan disa foto të seancës së parë të trainimit të Stefano Pioli si menaxher i Rossoneri, përcjell KosovaToday.

Mbrojtësi ishte i pranishëm dhe mori pjesë në seancën e plotë, që është një lajm i shkëlqyeshëm për palën e San Siros.

Siç raporton MilanNews, plani është që të rikuperohet plotësisht dhe do të jetë gati për të luajtur deri në fund të tetorit, do të thotë se ai mund të marrë disa minuta kundër SPAL-it sa më shpejt. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top