SPORT

Lamtumirë Milan, vjen largimi i radhës

Rodriguez drejt largimit nga Milan.

Ricardo Rodriguez mund të largohet nga Milan.

Mbrojtësi zviceran Ricardo Rodriguez ka gjasa të mëdha të ndërrojë ambient gjatë afatit kalimtar të janarit.

Sipas ‘Blick’, Rodriguez mund të largohet që në janar nga Milan, përcjell lajmi net.

Rodriguez ka humbur vendin në krahun e majtë pas transferimit të Theo Hernandez nga Real Madrid.

Atletico Madrid, Schalke, Dortmund, Roma dhe Everton janë të interesuar për 27 vjeçarin.

Rodriguez drejt largimit nga Milan.

Ricardo Rodriguez mund të largohet nga Milan.

Mbrojtësi zviceran Ricardo Rodriguez ka gjasa të mëdha të ndërrojë ambient gjatë afatit kalimtar të janarit.

Sipas ‘Blick’, Rodriguez mund të largohet që në janar nga Milan, përcjell lajmi net.

Rodriguez ka humbur vendin në krahun e majtë pas transferimit të Theo Hernandez nga Real Madrid.

Atletico Madrid, Schalke, Dortmund, Roma dhe Everton janë të interesuar për 27 vjeçarin.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top