SPORT

Liverpool e dridh Evropën, po e transferon talentin 100 milionësh

Liverpool pritet të bëjë një transferim të madh.

Kai Havertzi besohet se do të jetë blerja e parë e Jurgen Kloppit në verë. Talenti gjerman 20- vjeçar është shumë i kërkuar nga të gjitha skuadrat e mëdha evropiane, por që Liverpooli është top favorit për të siguruar shërbimet e tij.

Mesfushori maestral i Leverkusenit shquhet për teknikën e jashtëzakonshme që ka dhe pasimet e sakta në mesfushë.

Kloppi është i gatshëm të shpenzojë 100 milionë euro për Havertzin, për të mposhtur në garë Realin, Juventusin, Bayernin e PSG-në.

Havertzi ka nxjerr nga kriza disa herë Leverkusenin me golat fantastikë të tij, për të marrë primatin e superyllit të skuadrës gjermane.

Liverpool pritet të bëjë një transferim të madh.

Kai Havertzi besohet se do të jetë blerja e parë e Jurgen Kloppit në verë. Talenti gjerman 20- vjeçar është shumë i kërkuar nga të gjitha skuadrat e mëdha evropiane, por që Liverpooli është top favorit për të siguruar shërbimet e tij.

Mesfushori maestral i Leverkusenit shquhet për teknikën e jashtëzakonshme që ka dhe pasimet e sakta në mesfushë.

Kloppi është i gatshëm të shpenzojë 100 milionë euro për Havertzin, për të mposhtur në garë Realin, Juventusin, Bayernin e PSG-në.

Havertzi ka nxjerr nga kriza disa herë Leverkusenin me golat fantastikë të tij, për të marrë primatin e superyllit të skuadrës gjermane.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top