SPORT

Milan-Juventus, befasi në formacionet zyrtare

Milani dhe Juventusi do të takohen sonte në gjysëmfinale të kupës së Italisë.

Ndeshje kjo e cila pritet të jetë mjaftë e vështirë për të dyja skuadrat.

Andaj të dy skuadrat kanë përfshirë në formacionet e tyre futbollistët më të mirë të mundshëm.

Formacionet zyrtare:

Milan: Donnarumma G.; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez, Castillejo, Kessiè, Bennacer, Rebic, Calhanoglu, Ibrahimovic.

Juventus:

Milani dhe Juventusi do të takohen sonte në gjysëmfinale të kupës së Italisë.

Ndeshje kjo e cila pritet të jetë mjaftë e vështirë për të dyja skuadrat.

Andaj të dy skuadrat kanë përfshirë në formacionet e tyre futbollistët më të mirë të mundshëm.

Formacionet zyrtare:

Milan: Donnarumma G.; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez, Castillejo, Kessiè, Bennacer, Rebic, Calhanoglu, Ibrahimovic.

Juventus:

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top