SPORT

Ndodh e papritur, ja ku po përfundon Gotze

Inter po i kushtojnë vëmendje të madhe situatës së kontratës së Mario Gotze në Borussia Dortmund.

Marrëveshja e tij skadon në fund të sezonit dhe nuk ka asnjë shenjë të një marrëveshjeje për një rinovim sepse ai nuk është më i sigurt për një vend në ekipin e Lucien Favre, përcjell ORAinfo.

Tutto Mercato Web raporton se ekipi i Serisë A është e interesuar të nënshkruajë 27-vjeçarin, por ka edhe ekipe të Premier League që shqyrtojnë një qasje./ORAinfo/

Inter po i kushtojnë vëmendje të madhe situatës së kontratës së Mario Gotze në Borussia Dortmund.

Marrëveshja e tij skadon në fund të sezonit dhe nuk ka asnjë shenjë të një marrëveshjeje për një rinovim sepse ai nuk është më i sigurt për një vend në ekipin e Lucien Favre, përcjell KosovaToday.

Tutto Mercato Web raporton se ekipi i Serisë A është e interesuar të nënshkruajë 27-vjeçarin, por ka edhe ekipe të Premier League që shqyrtojnë një qasje./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top