SPORT

Pas heqjes së shiritit të kapitenit, Xhaka shokohet nga lajmi i fundit

Granit Xhaka, duket se do të largohet nga klubi i Londrës së Veriut pas mosmarrëveshjeve me tifozët.

Arsenali do të dëshironte ta shiste atë në një klub jashtë vendit, përcjell ORAinfo.

Gunners janë të prirur ta shesin mesfushorin 27-vjeçar zviceran në një klub në Bundesliga në afatin e ardhshëm të transferimit të janarit.

Ndërsa klubi deklaroi publikisht mbështetjen e tyre për lojtarin, ai u zhvesh nga shiriti i kapitenit javën e kaluar dhe që nga atëherë nuk ka marrëdhënie të mira me tifozët./ORAinfo/

Granit Xhaka, duket se do të largohet nga klubi i Londrës së Veriut pas mosmarrëveshjeve me tifozët.

Arsenali do të dëshironte ta shiste atë në një klub jashtë vendit, përcjell KosovaToday.

Gunners janë të prirur ta shesin mesfushorin 27-vjeçar zviceran në një klub në Bundesliga në afatin e ardhshëm të transferimit të janarit.

Ndërsa klubi deklaroi publikisht mbështetjen e tyre për lojtarin, ai u zhvesh nga shiriti i kapitenit javën e kaluar dhe që nga atëherë nuk ka marrëdhënie të mira me tifozët./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top