SPORT

Real ofron Rodriguez plus para për yllin e madh

Real Madrid është gati të ofrojë lojtar plus para në dorë për yllin e Manchester United, Paul Pogba në afatin kalimtar të janarit.

Ylli francez ka pak më shumë se 18 muaj që ka lënë kontratën e tij të tanishme me klubin me qendër Manchester dhe është lidhur me një largim nga Old Trafford në të kaluarën e afërt,përcjell ORAinfo.

Sipas raportit të fundit, Real është i gatshëm të ofrojë mesfushorin James Rodriguez plus para në mënyrë që të nënshkruajë mesfushorin fitues të Kupës së Botës në dritaren e transferimit të mesit të sezonit./ORAinfo/

Real Madrid është gati të ofrojë lojtar plus para në dorë për yllin e Manchester United, Paul Pogba në afatin kalimtar të janarit.

Ylli francez ka pak më shumë se 18 muaj që ka lënë kontratën e tij të tanishme me klubin me qendër Manchester dhe është lidhur me një largim nga Old Trafford në të kaluarën e afërt,përcjell KosovaToday.

Sipas raportit të fundit, Real është i gatshëm të ofrojë mesfushorin James Rodriguez plus para në mënyrë që të nënshkruajë mesfushorin fitues të Kupës së Botës në dritaren e transferimit të mesit të sezonit./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top