SPORT

S”ka kush e ndal Milanin, Pioli i do këta tre lojtarë

AC Milan po shqyrton të transferojë Mohamed Elneny dhe Baba Rahman në janar, raporton Calciomercato.

Elneny është me hua në Besiktas nga Arsenali, ndërsa Rahman është në huazim në Mallorca nga Chelsea,përcjell ORAinfo.

Milani po shqyrton gjithashtu një transferim për mbrojtësin e Schalke, Ozan Kabak, i cili ka luajtur me kursim këtë sezon pas një transferimi veror nga Stuttgart./ORAinfo/

AC Milan po shqyrton të transferojë Mohamed Elneny dhe Baba Rahman në janar, raporton Calciomercato.

Elneny është me hua në Besiktas nga Arsenali, ndërsa Rahman është në huazim në Mallorca nga Chelsea,përcjell KosovaToday.

Milani po shqyrton gjithashtu një transferim për mbrojtësin e Schalke, Ozan Kabak, i cili ka luajtur me kursim këtë sezon pas një transferimi veror nga Stuttgart./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top