SPORT

Zbulohet transferimi i madh i Barcelonën në verë

MD zbulon transferimin kryesor të Barcës në verën e vitit 2020.

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, do të jetë synimi kryesor i Barcelonës për afatin kalimtar veror.

Katalanët po kalojnë një sezon aspak të mirë në aspektin e lëndimeve, ku kanë humbur Luis Suarezin dhe Ousmane Dembelen.

Kampionët e La Ligas, janë të bindur se kanë nevojë të sjellin emra të rinj në fazën e sulmit, dhe i preferuari i tyre është argjentinasi i Interit, Lautaro Martinez.

Është Mundo Deportivo që ka zbuluar planet e Barcelonës, për të tentuar transferimin e 23 vjeçarit, përcjell lajmi net.

Martinez është në mesin e sulmuesve më premtues sot në botë, duke bërë paraqitje të larte në fanellën e Interit.

MD zbulon transferimin kryesor të Barcës në verën e vitit 2020.

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, do të jetë synimi kryesor i Barcelonës për afatin kalimtar veror.

Katalanët po kalojnë një sezon aspak të mirë në aspektin e lëndimeve, ku kanë humbur Luis Suarezin dhe Ousmane Dembelen.

Kampionët e La Ligas, janë të bindur se kanë nevojë të sjellin emra të rinj në fazën e sulmit, dhe i preferuari i tyre është argjentinasi i Interit, Lautaro Martinez.

Është Mundo Deportivo që ka zbuluar planet e Barcelonës, për të tentuar transferimin e 23 vjeçarit, përcjell lajmi net.

Martinez është në mesin e sulmuesve më premtues sot në botë, duke bërë paraqitje të larte në fanellën e Interit.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top