Tayna publikon bashkëpunimin me Ivorian Doll, duhet ta dëgjoni

Shpërndaje

Tayna ka publikuar projektin e saj më të ri.

Reperja Tayna ka lansuar sonte këngën e saj më të re “ËTF”, një këngë që vjen në bashkëpunim me reperën me ngjyrë, Ivorian Doll

Kënga është lansuar sonte dhe është pjesë e projektit më të ri të Taynas.

Ajo vjen pa u bërë një muaj pasi Tayna lansoi këngën e saj në bashkëpunim me Flori Mumajesin, “Magdalena”.

Kënga më t’u lansuar ka marrë afër 200 000 klikime derisa klipi është i mbushur me skena të nxehta.

“ËTF” është produkt i Cricket por muzika është punuar nga Egzon Surkishi.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip